دستور Draw Wall Stacks در ایتبس

دستور Draw Wall Stacks در ایتبس. در جلسات قبل آموزش ایتبس نحوه ترسیم دیوارهای برشی و حائل براتون توضیح دادیم. در این جلسه هم یک دستور دیگر برای ترسیم سریعتر دیوارها خدمتتون عرض می کنم که به مراتب قدرت بیشتری در مدلسازی دارد.

دستور Draw Wall Stacks

در منو Draw در قسمت پایین منو دستور ترسیم دیوارها به نام دستور Draw Wall Stacks وجود داره که برای ترسیم انواع مختلف دیوار با مقاطع هندسی خاص هستش.

دستور Draw Wall Stacks

این دستور را در نرم افزار اجرا کنید. پنجره ای که باز می شود مانند تصویر زیر در بخش بالایی مقاطع مختلف هندسی دیوارها را دارد و در بخش پایین سمت چپ تنظیمات مربوط به ابعاد و اندازه مقطع دیوار انتخاب شده.

همچنین در بخش سمت راست هم یک پیش نمایش از تغییراتی که روی مقطع دیوار انتخابی انجام می دهید برایتان نشان داده می شود تا راحتتر دیوارتان را طراحی کنید.

دستور Draw Wall Stacks

پس متوجه شدید که این دستور با دستور جلسات قبلی تفاوت دارد و تفاوت اصلی آن در نحوه طراحی مقاطع دیوار به دلخواه کاربر می باشد.

حالا فرض کنید که می خواهیم یک دیوار ترسیم کنید، برای این کار کافیه که از بخش بالایی یک نوع مقطع به دلخواه انتخاب کنید و سپس از قسمت پایین سمت چپ، تنظیمات مقطع دیوار را انجام دهید و بر روی OK کلیک کنید.

پنجره تنظیمات قبل از ترسیم دیوارها باز می شود که شامل زاویه دیوار، طبقه بالا و طبقه پایین است.

بعد از اینکه این تنظیمات را انجام دادید بلافاصله بر روی دهانه ای که می خواهید دیوار قرار بگیرد با موس کلیک کنید تا دیوار ترسیم شود مانند تصویر زیر.

دستور Draw Wall Stacks

دستور Draw Wall Stacks

دوستان امیدواریم که با حمایت بی دریغتان از وبسایت سیویل2، مجموعه ما را در ارائه هرچه بهتر آموزش ها مشتاق تر کنید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *