یادگیری سریع زبان انگلیسی

یادگیری سریع زبان انگلیسی

یادگیری سریع زبان انگلیسی

کیفیت FullHD می باشد.

مدت زمان آموزش: 10 ساعت – 21 جلسه

مخاطب: تمامی افرادی مشتاق به یادگیری انگلیسی

حجم آموزش  1.2 گیگ (فشرده)

سرعت دانلود بسیار بالا

یادگیری سریع زبان انگلیسی

امروز تصمیم گرفتم برای شما دوستان آموزش منحصر به فردی بزارم که خودم سال 2015 تونستم به همین سبک تحولی در یادگیری زبان انگلیسی در خودم ایجاد کنم.

سال 2015 بنده موفق به کسب آیلتس 7 شدم و بعد از دیدن دوره های بسیار زیاد سرانجام به همین سبکی که در این آموزش گفته ام دوستانم هم فورا زبان انگلیسی را یاد گرفتن و موفق به شنیدن و مکالمه روان انگلیسی شدن.

بدون تبلیغ میگم خدمتتون این آموزش معجزه ای در درک مکالمه های واقعی انگلیسی براتون به همراه داره که مطمئن هستم بعد از دیدن این آموزش از بنده تشکر خواهید کرد.

ویدیوهای نمونه این آموزش فوق العاده رو با دقت ببینید:

برای یادگیری سریع زبان انگلیسی باید هفت قانون طلایی زیر را بدانید با دقت ببینید و گوش کنید:

قانون اول: همیشه لغات جدید رو در جمله بخونید و یاد بگیرید نه لغات تکی.

یادگیری و حفظ کردن لغات جدید به صورت تکی هیچوقت در ذهن نمی مون و فراموش میشه پس باید در جمله یاد بگیریم.

قانون دوم: گرامر و دستور زبان نخوانید.

یادگیری گرامر و قواعد زبان اصلا کمکی به یادگیری زبان نمی کنه. شما وقتی چه بودید مگه قواعد فارسی رو می دونستید؟ چطور هنوز در مدارس این همه گرامر یاد میدن ولی هیچکدام از ماها یاد نگرفتیم چرا؟؟ چرا وقتی یه خارجی با ما صحبت می کنه باید فکر کنیم جای فاعل و فعل و صفت و … کجا باید باشه، به نظر شما آیا اون فر منتظر می مونه ما جمله بندی کنیم یا محل ترک می کنه و میره؟ پس یادگیری زبان به هیچ عنوان با استفاده از گرامر امکان پذیر نیست.

قانون سوم: مهمترین قانون، اول گوش کن.

بله وقتی بچه بودیم و زبان مادری فارسی یاد گرفتیم چطوری یاد گرفتیم؟ با گوش دادن و سپس متوجه شدن لغات محدود و بعد شروع به مکالمه کردن به صورت محدود ( بابا، مامان و …) بله راز موفقیت در یادگیری هر زبانی نه فقط زبان انگلیسی گوش دادن است.

قانون چهارم: یادگیری عمیق و آرام آرام جمله ها و عبارت ها، بهترین راه یادگیری همیشگی برای ذهن است.

بله شما با خواندن دیکشنری و حفظ کردن لغات جدید هر روزه به تعداد مشخص اصلا در دراز مدت یاد نمی گیرید و با فاصله انداختن سریعا یادتون میره. پس سر خودمون با یادگیری دیکشنری شلوغ نکنیم. هر عبارت یا جمله که می خونیم باید کاملا و عمیقا درک کنیم.

قانون پنجم: از داستان های چند حالته استفاده کنید.

در این آموزش هر درس داستانی گفته میشه و در زمان های مختلف فعل ها به شکل گذشته و آینده و حال تغییر می کنه یا کاملا ذهن با شنیدن عمیق و مفهومی به صورت طبیعی گرامر یاد بگیره و هیچ وقت فراموش نکنه.

قانون ششم: فقط از دروس انگلیسی واقعی استفاده کنید.

بله انگلیسی واقعی یعنی یادگیری دروس از یک نفر که زبان مادری او انگلیسی باشد و انگلیسی واقعی رو به شما آموزش دهد. بسیاری از آموزش های زبان در ایران کاملا بدرد نخور بوده و تلفظ اشتباه دارند. ما دراین مجموعه کامل شما رو با انگلیسی واقعی روبه رو می کنیم.

قانون هفتم: به داستان انگلیسی به دقت گوش کنید و به سوالات پاسخ بدید.

بله درک داستان به زبان انگلیسی واقعی و فهمیدن منظور گوینده اولین راه درست برای یادگیری زبانه اما اما اما … مهمترین مساله پرسش سوال های متنوع از داخل متن از شما و جواب دادن شما است.

باید بتونید به تک تک سوالات پاسخ بدید به صورت شفاهی بله این یعنی مکالمه شما مثل همان کودکی که زبان یاد می گیره در حال ارتقاء هست. این مساله باعث پیشرفت خیره کننده شما میشه و سریعا فیلم ها و موزیک ها و هر چیزی که انگلیسی واقعی هست رو خواهید فهمید.

هدف از تهیه این آموزش چه بوده است؟

فقط و فقط یادگیری درست زبان انگلیسی به هم وطنان به ویژه مخاطبان سایت سیویل 2 هست. شما به صورت تضمینی یادگیری زبان انگلیسی رو فرا می گیرید و در انتهای آموزش ها قادر به شنیدن، فهمیدن و مکالمه با تلفظ صحیح هستید.

نحوه خرید این محصول به صورت آنلاین و یا کارت به کارت می باشد و بلافاصله برای شما لینک دانلود ارسال خواهد شد.

توجه کنید اگه از کارت به کارت استفاده می کنید باید به شماره کارت 6037997549188630 به نام وحید عباسی بانی بانک ملی واریز بفرمایید و در واتس آپ یا تلگرام یا با sms اطلاع رسانی کنید تا برای شما ارسال شود.

بعد از خرید آنلاین لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

پشتیبانی از این محصول:

24 ساعته و از طریق شماره 09351685566 تلگرام و یا واتس آپ.

 

پیج اینستاگرام سیویل 2

فروشگاه سیویل 2
 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *