وارد کردن اطلاعات پروژه در safe

وارد کردن اطلاعات پروژه در safe. هر کدام از ما و حتی اشیا پیرامون ما دارای یک سری ویژگی ها و اطلاعات هویتی است که براساس آن می توان شخص، شرکت یا شیء را شناخت.

پروژه ها نیز دارای یک سری مشخصات و اطلاعات مانند مشخصات فردی و شرکتی و سازمانی است که می بایست به عنوان شناسنامه پروژه آن را در نظر گرفت. در این جلسه قصد داریم تا شما را با نحوه وارد کردن اطلاعات پروژه آشنا کنیم.

به تصویر زیر نگاه کنید. همانطور که مشاهده می کنید برای وارد کردن اطلاعات پروژه می بایست از طریق منو File دستور Modify/Show Project Information را اجرا کنید.

این دستور مختص اطلاعات پروژه است که شما می توانید به راحتی اطلاعات پروژه را مشاهده، وارد و یا اصلاح کنید.

وارد کردن اطلاعات پروژه در safe

بعد از اجرای این دستور پنجره ای تحت عنوان Project Information برای شما باز می شود که مانند تصویر زیر است.

اگر شما این پروژه را آغاز کرده باشید پس نیاز دارید تا اطلاعات پروژه را وارد کنید.

وارد کردن اطلاعات پروژه در safe

اما این اطلاعات شامل چه چیزهایی می باشد:

1- Project Information: این بخش به اطلاعات پروژه از قبیل نام کاربر( مثل نام شما)، نام پروژه (مثل پی ساختمان بتنی 5 طبقه) و شماره پروژه می شود که می توانید به دلخواه آن را پر کنید.

2- Company Information: این بخش هم مربوط به کمپانی یا سازمانی می شود که شما در آن مشغول به کار هستید و باید اطلاعاتی مانند نام کمپانی یا شرکت، نام مهندس محاسب، نام کنترل کننده و نام سرپرست تیم طراحی در صورت وجود را وارد کنید.

3- Model Information: در بخش آخر نیز اطلاعات مدل سازی پروژه را که شامل نام مدل، توضیحات و نکات مهم، شماره و… را وارد کنید و در آخر OK را بزنید. تمام…

به همین راحتی پروژه شما در نرم افزار safe دارای یک هویت شد و هر بار که شما یا کاربر دیگری این فایل را باز کنید از بخش Modify/Show Project Information می تواند اطلاعات پروژه را ببینید.

باز هم توصیه می کنیم حتما ویدئوهای هر جلسه را مشاهده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *