با توجه به عدم وجود یک مرجع تخصصی در حوزه آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران و اهمیت روز افزون این نرم افزارها در پروژه های عمرانی، تصمیم گرفتیم که در راستای رفع این فقدان مهم، مرجع تخصصی را راه اندازی کنیم تا گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء دانش مهندسین عمران کشور عزیزمان ایران بر داریم.

علی رغم این حجم وسیع از فارغ التحصیلان دانشگاهی و مهندسان عمرانی که در حال فعالیت در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی کشور هستند متاسفانه شاهد عدم سواد کافی در نحوه به کارگیری دانش آکادمیک آنها در پروژه های واقعی هستیم. باتوجه به تجربه بسیار زیاد تیم سیویل 2 در بازار کار بزرگ مهندسی عمران در زمینه های طراحی، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی متعدد در سراسر کشور، به جرات می توان گفت که معدود مهندسان عمرانی در کشور هستند که دانش بالا و سطح فنی و کاربردی آنها قابل قبول است.

یکی از زمینه های بسیار مهمی که هر مهندس عمرانی باید به آن مسلط باشد، تعامل آیین نامه ها، استانداردها و مقررات ملی کشور با نرم افزارهای مشهور و محبوبی همچون ETABS است. این نرم افزارها نه تنها در طراحی پروژه های عملی و تحقیقاتی کاربرد فراوان دارند، بلکه در زمینه مشاوره، راهنمایی و همچنین اجرای صحیح نیز کمک حال هر مهندسی می باشند. تا به حال هیچ گونه مرجع تخصصی در زمینه آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران در کشور وجود نداشته است و ما مفتخریم به عنوان اولین مرجع تخصصی آموزش رایگان نرم افزارهای مهندسی عمران در خدمت شما عزیزان باشیم. مهمترین افتخاری که داریم، ارائه آموزش های کاملا رایگان و کاملا عملی به دو طریق محتوا و مدیا هستیم و بی هیچ منتی آنرا تقدیم جامعه مهندسی عمران کشور می کنیم.

در قسمتی از وبسایت هم بخشی به عنوان فروشگاه در نظر گرفته شده است که پروژه های 0 تا 100 و کاملا واقعی را به صورت غیر رایگان در اختیار آن دسته از عزیزانی قرار می دهد که علاقه بیشتری به کارکردن حرفه ای در زمینه نرم افزارها دارند. دلیل دیگری که باعث غیر رایگان شدن آموزش های فروشگاه شده است، هزینه نگهداری محتوا و خدمات فنی سایت می باشد.

تلفن همراه:09351685566

ایمیل: info@civil2.ir و vab1991@yahoo.com