دانلود etabs 2016

دانلود etabs 2016

نسخه 32 بیتی و 64 بیتی

به همراه کرک سالم

دانلود etabs 2016

etabs 2016 در دو نسخه کرک شده 32 بیتی و 64 بیتی برای مهندسان سازه و محاسب آماده دانلود است. همانطور که می دانید تنها نرم افزاری که قدرت تحلیل و طراحی بسیار بالایی نسبت به سایر نرم افزارهای تحلیل سازه دارد همین نرم افزار etabs است.

در این بخش برای شما عزیزان از سایت های معروف دانلود نسخه های ایتبس 2016 را برای دانلود گرد آوری کرده ایم.


سایت p30download.com:

راهنمای نصب ایتبس 2016

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه کیچن فایل Kegen.exe را اجرا کنید و با استفاده از آن لایسنسی را تولید کنید.
3- لایسنس ساخته شده را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید.
4- با استفاده از فایروال دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید. (لینک آموزش طریقه جلوگیری از اتصال یک نرم افزار به اینترنت)

نکته:
باید دسترسی کل محتویات موجود در پوشه ETABS 2016 در محل نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض  C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 2016) به اینترنت را مسدود کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.


سایت downloadly.ir:

برای یادگیری etabs می توانید وارد منو آموزش ایتبس سایت سیویل 2 شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *