بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده

وقتی همه ما نوزاد بودیم قادر به حرف زدن نبودیم و فقط از طریق شنیدن کلمات نامفهوم را می شنیدیم که بعد از مدتی قادر به فهمیدن و پاسخ دادن در حد پاسخ کوتاه بودیم.

درست میگم یا نه؟؟

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده

موسسات آموزشی با ارائه گرامر و دروس سخت سعی در آموزش زبان به شما دارند که اغلب ناموفق هستند و زمانی که یک انگلیسی زبان با شما ارتباط می گیرد باید فکر کنید که چطوری جمله بندی کنید درسته؟

همه به دلیل اینه که شما دارید به صورت ریاضی وار جای قواعد و گرامر انگلیسی را در ذهنتون تنظیم می کنید.

ساده ترین راه اینه شما از طریق شنیدن و دیدن مطالب از فرد انگلیسی زبان یاد بگیرید و سپس با پاسخ دادن در حد چند کلمه ساده، آروم آروم زبان انگلیسی در ضمیر ناخودآگاه شما میشینه و بعد از چند وقت شروع به یادگیری مفهومی و عمیق می کنید به طوری که سالها در ذهن شما می مونه و فرار نخواهد بود.

در این آموزش که برای شما تهیه کردیم که بر مبنای مجموعه effortless english از استاد A.J.Hoge (استاد امریکایی) گرفته شده است، به طور کامل به شما یاد میدهیم که یک داستان به زبان انگلیسی گوش کنید و سپس به سوالاتی که از شما پرسیده میشه پاسخ بدید.

این کار باعث میشه شما مانند یک نوزاد شروع به شنیدن کنید و هر داستانی را بارها و بارها گوش کنید تا کلمات در ذهن شما بشینه و به سوالات بتونید در حد کلمات کوتاه پاسخ بدید.

توصیه می کنم خودتون روی دکمه زیر کلکیک کنید و ببینید ویدیوهای نمونه و سرفصل های این آموزش به چه صورت هستند:

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده

پیج اینستاگرام سیویل 2

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *