آموزش safe

آموزش safe و طراحی پی و دال به صورت کاملا کاربردی و عملی همراه با تمام نکات اجرایی و محاسباتی بازار کار.

آموزش safe مبتدی

آموزش safe مبتدی

آموزش safe حرفه ای

آموزش safe حرفه ای

کتاب آموزش safe

جزوه و کتاب اتوکد

دانلود safe

دانلود safe

آموزش safe مقدماتی

در بخش آموزش مقدماتی safe به صورت گام به گام و ویدیویی از ابتدای ورود به محیط نرم افزار safe آموزش شروع می شود و نحوه یادگیری نرم افزار safe نیز آورده شده است. برای عزیزانی که می خوان با حوصله و با دقت تمام دستورهای safe را یاد بگیرند این بخش حاضر شده است.

آموزش safe حرفه ای

اما برای شمایی که می خوای با صرف وقت کم و البته سرعت یادگیری بالا، نرم افزار safe رو یاد بگیری می تونی از بخش آموزش حرفه ای safe شروع کنی. در این بخش دو پروژه فوق العاده:

1- طراحی فونداسیون با safe

2- طراحی دال بتنی با safe

برای شما تهیه شده است. جالبه بدونید تمام نکات محاسباتی، فنی و اجرایی در این پکیج ها آموزش داده شده است. برای مثال طراحی فونداسیون یا طراحی پی فقط با استفاده از دو فرمول طلایی که پهنا و ضخامت فونداسیون را در کمتر از چند دقیقه بدست می آورد به شما آموزش داده شده است.

توصیه می کنم اگر واقعا می خواید safe کار بشید حتما این دو پکیج طراحی دال بتنی و طراحی پی را تهیه کنید.

کتاب آموزش safe

کتاب ها و جروه های زیادی در این بخش وجود دارد که در بازار و در اینترنت موجود هستند و می توانند به عنوان یک کمک آموزشی در کنار شما باشند.

دانلود safe

همانطور که می دانید برای شروع کار و آموزش safe نیاز به دانلود نرم افزار safe دارید لذا می توانید از بخش دانلود safe اقدام به دریافت نسخه safe کنید و شروع به یادگیری کنید.

اما یک سورپرایز برای شمایی که می خوای کلاس  ETABS&SAFE برداری!

برگزاری کلاس ETABS&SAFE به صورت آنلاین از هرکشور، شهر و روستایی که هستید تنها با یک خط اینترنت و کامپیوتر در منزل و دفتر کارتان

کلاس اتوکد

می دونید که برگزاری کلاسای خصوصی بازدهی بسیار بالایی دارد لذا خیلی از دوستان از تمام نقاط کشور از طریق سیستم جدید آنلاین سایت سیویل 2 اقدام به رزرو کلاس آنلاین و تدریس خصوصی استاد مهندس عباسی می کنند.

مراحل ثبت نام کلاس آنلاین اتوکد:

1- تماس با شماره 09351685566 جهت هماهنگی و مشاوره قبل از کلاس

2- واریز وجه کلاس به صورت کارت به کارت و ارسال مشخصات به تلگرام یا واتس آپ شماره 09351685566

3- هماهنگی روز ها و ساعت کلاس با شما

4- برگزاری کلاس آنلاین از طریق لینک ارتباطی

شاید جالب باشه بدونید بسیاری از دوستان شما هم اکنون از طریق این سیستم اقدام به ارتقای سطح دانش خود کرده اند و مستقیما با استاد مهندس عباسی کلاس برگزار می کنند.

در این کلاس ها که کاملا شبیه کلاس اتوکد حضوری می باشد شما کاملا صدا و تصویر استاد را به صورت Full HD خواهید داشت و امکان پرسش و پاسخ در لحظه برای شما فراهم است و ایجاد سوالات مختلف و تمرین های متنوع باعث رشد سریع دانش اتوکد شما خواهد شد. 

فرصت از دست نده همین الان جهت مشاوره و رزرو کلاس تماس بگیرید.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و نحوه کار سیستم به منون کلاس خصوصی در بالای سایت مراجعه کنید.